SEKİZGEN EĞİTİM

Atatürk’ün "Eğitim; ulusu ya özgür bağımsız ünlü ve yüce bir toplum durumunda yaşatır, ya da onu tutsaklığa ve yoksulluğa sürükler " Özdeyişini ilke edindik.

Öğrencilerimizin ve ülkemizin geleceği adına büyük hedefler amaçlayarak yola çıktık. Türkiye’de eğitim alanında gerçekleşen tüm yenilikleri yakından takip ederek çocuklarımızı daima daha iyiye, daha güzele ulaştırma çabası içerisindeyiz.

image
  • Kuruluş 2016
  • 2017 200+
  • 2018 Neden sizde olmayasınız?

AMAÇ ,MİSYON ve VİZYON

Eğitim; ulusu ya özgür bağımsız ünlü ve yüce bir toplum durumunda yaşatır, ya da onu tutsaklığa ve yoksulluğa sürükler.

AMAÇ

Öğrencilerimizin birebir takibi yapılarak düzenli ve disiplinli bir ortamda kariyer planlamalarına göre başarılı ve mutlu olacakları üniversite ve bölümlere girmelerini

MİSYON

Ülkemize ve insanlığa yararlı, sorumluluk bilincine sahip , maddi manevi değerlere saygılı, düşünmeyi ve öğrenmeyi öğrenmiş, üretken bireyler yetiştirmektir.

VİZYON

Sekizgen Egitim’in kurumsal kültürünü ve eğitim deneyimini geleceğe taşıyan, küreselleşen dünyada bilim ve teknolojide yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek aktif şekilde kullanan, standartlara uygun, özgün uygulamaları ve başarıları ile eğitim alanında örnek bir kurum olmaktır.

image

Neden Bizi Seçmelisiniz

Bize göre öğrenemeyecek öğrenci yoktur!
Yeter ki her öğrencinin öğrenme şekli keşfedilsin. Öncelikle her öğrencinin öğrenme şekli ve akademik birikimi özel olarak analiz edilir. Öğrencinin kendi hazır bulunuşluk düzeyine uygun öğretim modeli belirlenip aşama aşama bir üst seviyeye ulaştırılır. Bize göre öğrenemeyecek ve yol kat edemeyecek öğrenci yoktur.

image
EĞİTİM KOÇLUĞU

Sınav ve çalışma süreciyle ilgili öğrencilerimiz uzman psikologlar ve eğitim koçları tarafından desteklenir.

image
SEVGİ ÜZERİNE KURULU DİSİPLİN

Disiplinimiz sevgi ve ilgi üzerine kurulmuştur. Biliriz ki her şeyin başı SEVGİDİR.

image
6 KİŞİLİK BUTİK GRUPLAR

Gruplarımız 4 kişiliktir. Öğrencilerimiz kalabalık sınıflarda olduğu gibi kaybolup gitmezler.

image
NİTELİKLİ ÖDEV KONTROLÜ

Ödevlerle öğrencilerimizin öğrenme, pekiştirme, uygulama aşamaları tamamlayıp titizlikle branş öğretmenleri tarafından kontrolü sağlanır.

image
DÜZENLİ ÖĞRENCİ GELİŞİM RAPORU

Velilere, öğrencilerimizin gelişim süreci içerisinde ne kadar yol aldığı uzman kişiler tarafından hazırlanan gelişim raporu ile sunulur.

image
VIP MASA BAŞI EĞİTİM

Çalışmalarımız özel tasarlanmış masalarda yapılır.